Divisions

• Compound
  • Recurve

Terms and Conditions

jmenovité přihlášky svých členů a kapitána družstva zašlou oddíly a kluby do 10.9.2017 na adresy: Martin Zahradník LO SK Start Praha stk@czecharchery.cz lukostrelba@skstart.com

Custom Notes

A. Všeobecná ustanovení: Pořadatel: Český lukostřelecký svaz Technické zajištění: SK Start Praha Datum: 15. a 16. září 2018 Místo konání: Lukostřelnice SK Start Praha, Běžecká ulice, Praha 6 Strahov Parkoviště: vjezd ze Skokanské ulice Strahov Praha 6 Činovníci: ředitel závodu: Ing. Martin Vaněk Zástupce ČLS: Ing. Zdeněk Horáček Technický delegát ČLS: Magda Robová hospodář: Macková Martina hlavní rozhodčí: Kristina Reitmeier rozhodčí : Alice Korbelová, Miroslav Dušek, Ivan Doležal, Dominik Kalvas, David Vostřez, Pavel Zavoral, Vít Pešaut, Zuzana Mülerová řídící střelby : Dřízal Jaroslav Rozlosování: garance 96 startovních míst, provede technicky zabezpečující klub 13. září 2018 Občerstvení: bude zajištěnou prostoru střelnice Úhrada: úhrada nákladů pro rozhodčí bude provedena dle platných předpisů B. Technická ustanovení: Předpis: závodí se podle Soutěžního řádu ČLS a podle ustanovení tohoto rozpisu Kategorie: reflexní a kladkový luk - mladší žáci a žákyně, starší žáci a žákyně Sestava: ŽWA 720 (6 x 6 šípy, formát AB-CD, CD-AB) Eliminace jednotlivců (set systém) 32 postupujících (maximální počet) při účasti 27 a více střelců, 16 postupující při účasti 13-26 střelců, 8 postupujících při účasti 7-12 střelců, 4 postupující při účasti 3-6 střelců. Eliminace mix týmů (set systém) maximálně 16 postupujících týmů v kategorii Eliminace družstev (set systém) maximálně 8 postupujících družstev v kategorii Soutěž: jednotlivci, oddílová družstva, oddílové mix-teamy (omezení dle SŘ ČLS, čl.5.2.3) Startují: řádně přihlášení lukostřelci s platnou střeleckou licencí, kteří jsou zařazeni do postupového klíče pro MČR viz Uspořádání a rozpis soutěží pro sezónu 2017/2018 Tituly a ceny: Dle Soutěžního řádu ČLS, čl.5.2.4. Upozornění 1. všichni závodníci startují na vlastní nebezpečí. Závodníci startují v řádném sportovním úboru 2. zákaz použití CAMO vzorů na oblečení, doplňcích a na sportovním náčiní. 3. Zákaz vstupu se zvířaty. 4. Přihlašování přes rcherz bude otevřeno jen pro hromadné přihlášky za oddíl/klub. Přihláška přes rcherz nenahrazuje řádnou přihlášku dle znění tohoto rozpisu. 5. Zákaz kouření v areálu stadionu.

Program Description

Pátek 14.9.2018 16:00 – 18:00 trénink Sobota 15.9. 2018 08:30 - 9:00 prezentace 09:00 schůzka kapitánů 09:20 slavnostní zahájení 09:30 trénink, kontrola nářadí a průkazů ČLS 10:00 zahájení závodu, v polovině 30 minut přestávka po skončení kvalifikace 45 minut přestávka cca 15:00 eliminace jednotlivců do semifinále cca 17:30 předání medailí za tratě a kvalifikace jednotlivců Neděle 16.9.2018 08:30 - 9:00 trénink 09:00 eliminace družstev a mix teamů, medailové finále jednotlivců cca 15:00 slavnostní vyhlášení eliminačních soubojů družstev a jednotlivců

Accomodation Description

Ubytování: nezajišťujeme. Možnost ubytování FTVS UK, José Martího 269/31, 160 00 Praha 6 Veleslavín tel.: 220172164