banner
První halový závod TJ Sokol Vlkoš

První halový závod TJ Sokol Vlkoš

Default Shooting Place
Vlkoš 135, Vlkoš, Jihomoravsky

Mar 17, 2018 - Mar 17, 2018

Tournament Information

Level: Other Events

Discipline: Indoor

Round Information

  • 18m round

Divisions

  • Barebow
  • Compound
  • Recurve

Terms and Conditions

přihlášky je možné zasílat nejpozději do úterý před konáním závodu včetně. Přihlášky zasílejte primárně v Rcherz, nebo na adresu lukostrelba.vlkos@seznam.cz

Custom Notes

- všichni závodníci startují na vlastní nebezpečí! - na přihlášce uvádějte správné divize a kategorie závodníků, zájemci o účast v dlouhodobých soutěžích nebo změnu velikosti terče nutno hlásit předem v přihlášce - v případě většího počtu přihlášených, než je kapacita střelnice provede pořadatel vyrozumění přihlášených o omezení závodu či rozdělení do skupin, přednost mají dříve přihlášení závodníci. - při rozlosování budou obsazovány skupiny podle pořadí v časovém rozpisu – tedy nejdřív bude obsazena 1. skupina a při dostatečném zájmu teprve skupina další - v případě nedostatečného obsazení odpolední skupiny si pořadatel vyhrazuje právo přesunout závodníky do předchozí skupiny nebo danou skupinu zrušit. - start bude povolen pouze ve vhodném sportovním oblečení - do haly je přístup pouze po přezutí do čisté sálové obuvi k dispozici je šatna (platí i pro doprovod a diváky)

Program Description

I. skupina 8:00 – 8:30 - prezentace závodníků 08:30 - nástup 08:40 - trénink 09:00 - závod II. skupina 12:00 – 12:30 - prezentace závodníků 12:30 - nástup 12:40 - trénink 13:00 - závod Jednotlivé časy jsou orientační, může dojít ke změně v návaznosti na počet přihlášených, obsazení jednotlivých kategorií a průběhu soutěže.

Accomodation Description

pořadatel nezajišťuje

Entry Fees Description

kladkové luky 220,- Kč reflexní a holé luky (dospělí a dorost) 200,- Kč žáci 150,- Kč

Judges

  • Petr Hronek
read more...

Participants

Recurve - Masters - Male - 18m round

refresh

Recurve - Seniors - Male - 18m round

refresh

Compound - Seniors - Male - 18m round

refresh

Barebow - Masters - Male - 18m round

refresh

Barebow - Seniors - Male - 18m round

refresh

Barebow - Seniors - Female - 18m round

refresh