banner
1.kolo kvalifikačného preteku SP pre región 2 + 2.kolo BB pohára

1.kolo kvalifikačného preteku SP pre región 2 + 2.kolo BB pohára

Telocvičňa ZŠ Radvanská
Radvanská 1, Banská Bystrica, 97411

Jan 20, 2018 - Jan 20, 2018

Tournament Information

Level: National Tournaments

Discipline: Indoor

Round Information

  • 18m round
  • 2x10m

Divisions

  • Barebow
  • Compound
  • Longbow (traditional)
  • Recurve

Terms and Conditions

Usporiadateľ: Lukostrelec BB

Dátum: 20.1.2018 (sobota)

Miesto konania: Telocvičňa ZŠ Radvanská, Radvanská 1, Banská Bystrica (vchod zozadu, viď prílohu č.1)

Funkcionári:
1.) riaditeľ – Igor Kliment
2.) tajomník – Jana Buková
3.) hlavný rozhodca – Ľubomír Styk, Marián Moravčík
4.) pomocní rozhodcovia – Jana Buková, Jozef Ambtóz, Miroslav Pobijak, Róbert Dobiš

Prihlášky: do 15.1.2018 cez www.rcherz.com alebo e-mailom: lukostrelecbb@gmail.com

Rozlosovanie: vykoná usporiadateľ za prítomnosti minimálne 1 rozhodcu 19.1.2018

Stravovanie: v areáli bude bufet s občerstvením ( keksíky, čaj, káva, minerálka, džús, kofola, nealko pivo, oriešky ... )

Štartovné: - veteráni, dospelí, kadeti 16,- €, žiaci a chrobáci 8,- €; úhrada štartovného pri prezentácii

Kapacita haly: 1x72 strelcov

Predpis:
1. časť - oficiálna: preteká sa podľa pravidiel WA a Súťažného poriadku SLZ s jeho dodatkom na rok 2017.

Kategórie: chrobáci, mladší žiaci, starší žiaci, staršie žiačky, kadeti, kadetky, juniori, juniorky, muži, ženy, veteráni, veteránky

Divízie: kladkový luk - KL, olympijský luk - OL, holý luk - HL, dlhý luk - DL

Zostava: kvalifikácia H1 na 18m/10m

Oblečenie: podľa smernice SLZ + HALOVÁ ŠPORTOVÁ OBUV

Riziko: usporiadateľ vykoná všetky opatrenia podľa WA pravidiel + po prediskutovaní s hlavným rozhodcom dodatočné opatrenia. Za neovplyvniteľné udalosti organizátor nezodpovedá a súťažiaci berie toto riziko na seba.

Ceny: Medaila pre prvých 3.

 

Custom Notes

Príloha č.1:

- zo smeru Zvolen
https://maps.google.sk/maps?saddr=E77&daddr=48.6300381,19.1189729+to:48.7269206,19.137263+to:48.7389999,19.1333781+to:48.7396768,19.1334591+to:Unknown+road&hl=en&ll=48.738361,19.141874&spn=0.032605,0.077162&sll=48.717243,19.168396&sspn=0.260946,0.617294&geocode=FZ5n5gIdEdMjAQ%3BFRYJ5gIdfLsjASnp-_bMFDkVRzHttvyXvnOidw%3BFYiD5wId7wIkASnNdKmI5T0VRzEqiPKGHjhCwQ%3BFbey5wIdwvMjASlph2FW9D0VRzGvI5f-Ly0F3w%3BFVy15wIdE_QjASln3mlt9T0VRzFbld4qgPJsHw%3BFUVx5wIdxvMjAQ&mra=dpe&mrsp=1&sz=11&via=1,2,3,4&t=m&z=14

- zo smeru Ružomberok alebo Brezno
https://maps.google.sk/maps?saddr=E77&daddr=Unknown+road&hl=en&ll=48.737852,19.162731&spn=0.06521,0.154324&sll=48.666478,19.177322&sspn=0.130605,0.308647&geocode=FcrO5wIdcAYkAQ%3BFUVx5wIdxvMjAQ&mra=mrv&t=m&z=13

Program Description

Časový harmonogram:

HL + DL          8:15 -   9:00    prezentácia + kontrola náradia
                          9:00 -   9:10     zahájenie
                          9:10 -   9:30    tréning - 3 sady
                          9:30 - 12:00     kvalifikácia HL + DL (po 10 sadách 5 min. prestávka)
                        12:00 – 12:15    vyhlásenie výsledkov

OL                  11:30 - 12:20     prezentácia + kontrola náradia
                        12:20 - 12:30     zahájenie
                        12:30 - 12:50     tréning - 3 sady
                        12:50 - 15:20     kvalifikácia OL (po 10 sadách 5 min. prestávka)
                        15:20 - 15:35     vyhlásenie výsledkov
                                    
KL                  15:00 - 15:40     prezentácia + kontrola náradia
                        15:40 - 15:50     zahájenie
                        15:50 - 16:10     tréning - 3 sady
                        16:10 - 18:40     kvalifikácia KL (po 10 sadách 5 min. prestávka)
                        18:40 - 18:55     vyhlásenie výsledkov
                                   

 

Časový harmonogram sa môže meniť podľa vývoja súťaže.
Skupiny môžu byť s kapacitných dôvodov po uzatvorení prihlášok prerozdelené.

 

 

Entry Fees Description

Úhrada štartovného pri prezentácii:

Veteráni, dospelí, juniori, kadeti 16,- €
Žiaci a chrobáci 8,- €

Judges

  • Róbert Dobiš
  • Ľubomír Styk
  • Jana Buková
  • Marián Moravčík
  • Ivan Štefkovič
read more...

Participants

Barebow - Bowmen - Male - 2x10m

refresh

Recurve - Masters - Male - 18m round

refresh

Recurve - Seniors - Male - 18m round

refresh

Recurve - Cub - Female - 18m round

refresh

Barebow - Seniors - Male - 18m round

refresh

Barebow - Seniors - Female - 18m round

refresh

Barebow - Cadets - Female - 18m round

refresh