banner
Banskobystrická eliminácia, kvalifikáčný pretek SP región 2 - pracovná verzia

Banskobystrická eliminácia, kvalifikáčný pretek SP región 2 - pracovná verzia

Športová hala Badín
Tajovského 2, Badín, Banskobystrický kraj, 97632

Feb 4, 2017 - Feb 4, 2017

Tournament Information

Level: National Tournaments

Discipline: Indoor

Round Information

  • 18m round
  • 2x10m

Divisions

  • Barebow
  • Compound
  • Longbow
  • Recurve

Terms and Conditions

Usporiadateľ: LukostrelecBB
Dátum: 4.2.2017
Miesto konania: Telocvičňa ZŠ Badín, Tajovského 2, 97632 Badín (vchod z Tajovského ulice)
Parkovanie: za školou – bude označené smerovníkmi
Funkcionári:
1.) riaditeľ – Marián Moravčík
2.) tajomník – Miriam Ševčíková
3.) hlavný rozhodca – František Kundracik
4.) asistenti rozhodcu –Róbert Dobiš, Ľubomír Styk, Ivan Štefkovič, Jana Buková
Prihlášky: do 30.1.2017 LEN e-mailom: lukostrelecbb@gmail.com
Rozlosovanie: vykoná usporiadateľ za prítomnosti minimálne 1 rozhodcu 31.1.2017
Stravovanie: v areáli bude možné si zakúpiť obed + bufet s občerstvením
Kapacita haly: 1x112 strelcov

Custom Notes

Predpis: preteká sa podľa pravidiel WA a Súťažného poriadku SLZ s jeho dodatkom na rok 2017
Kategórie: chrobáci, chrobáčky, mladší žiaci, mladšie žiačky, starší žiaci, staršie žiačky, kadeti, kadetky, juniori, juniorky, muži, ženy, veteráni, veteránky
Divízie: kladkový luk – KL, olympijský luk – OL, holý luk – HL, dlhý luk - DL
Zostava: 1. časť (oficiálna) H1 na 18m všetky kategórie + eliminačné súboje
Oblečenie: podľa smernice SLZ + HALOVÁ ŠPORTOVÁ OBUV

Program Description

Časový harmonogram:

8:30 -   9:00       prezentácia + kontrola náradia
9:05 -   9:15       privítanie športovcov + schôdzka kapitánov
9:20 -   9:50       tréning - 3 sady
9:50  -  12:30     kvalifikácia H1 (po 10 sadách 10min. prestávka)
12:30 - 13:15     prestávka na obed
13:15 - 16:30     eliminácia
16:40 - 17:00     vyhlásenie výsledkov

Časový harmonogram sa môže meniť podľa vývoja súťaže.

Accomodation Description

-

Entry Fees Description

Úhrada štartovného pri prezentácii:

Veteráni, dospelí, juniori, kadeti 16,- €
Žiaci a chrobáci 8,- €

Judges

  • Jaroslav Múčka
  • Róbert Dobiš
  • Ľubomír Styk
  • Jana Buková
  • Marián Moravčík
  • Ivan Štefkovič
read more...

Participants

Recurve - Yeoman - Male - 2x10m

refresh

Compound - Masters - Male - 18m round

refresh

Compound - Seniors - Male - 18m round

refresh

Compound - Seniors - Female - 18m round

refresh

Compound - Juniors - Male - 18m round

refresh

Compound - Cub - Male - 18m round

refresh

Compound - Bowmen - Female - 18m round

refresh

Barebow - Masters - Male - 18m round

refresh

Barebow - Masters - Female - 18m round

refresh

Barebow - Seniors - Male - 18m round

refresh

Barebow - Seniors - Female - 18m round

refresh

Barebow - Juniors - Male - 18m round

refresh

Barebow - Cadets - Male - 18m round

refresh

Longbow - Seniors - Male - 18m round

refresh

Recurve - Bowmen - Female - 18m round

refresh

Recurve - Bowmen - Male - 18m round

refresh

Recurve - Yeoman - Female - 2x10m

refresh

Barebow - Cub - Male - 2x10m

refresh

Barebow - Cub - Female - 2x10m

refresh

Barebow - Bowmen - Male - 2x10m

refresh

Barebow - Bowmen - Female - 2x10m

refresh

Barebow - Yeoman - Male - 2x10m

refresh

Recurve - Masters - Male - 18m round

refresh

Recurve - Seniors - Male - 18m round

refresh

Recurve - Seniors - Female - 18m round

refresh

Recurve - Cadets - Male - 18m round

refresh

Recurve - Cadets - Female - 18m round

refresh

Recurve - Cub - Male - 18m round

refresh

Recurve - Cub - Female - 18m round

refresh

Longbow - Seniors - Female - 18m round

refresh