banner
Cena Slávie Právnik, kval. SP, 2. kolo, región 1

Cena Slávie Právnik, kval. SP, 2. kolo, región 1

Tenisová hala Slávie PRÁVNIK
Bratislava, 85100

Feb 11, 2017 - Feb 11, 2017

Tournament Information

Level: Local Competitions

Discipline: Indoor

Round Information

  • 18m round
  • 2x10m

Divisions

  • Barebow
  • Compound
  • Longbow (traditional)
  • Recurve

Terms and Conditions

 

Účasť: strelci registrovaní v SLZ, s platnou registráciou pre rok 2017. 

Divízie: KL, DL, HL, OL 

Kategórie: chrobáci, mladší žiaci, starší žiaci, kadeti, juniori, ženy, muži, veteráni 

 

Oblečenie: v zmysle smernice SLZ, odporúčame teplejšie oblečenie. 

POZOR, vstup na plochu len v halovej obuvi s nefarbiacou podrážkou - strelci aj sprievod. 

Vyhodnotenie: pre prvých troch súťažiacich v kategórii s počtom súťažiacich vyšším ako 4. 

Custom Notes

 

 

 

Funkcionári: 

Riaditeľ preteku: Baltazár Dubeň 

Technický delegát: určí SLZ 

Hlavný rozhodca: Oldřich Bagar 

Asistenti rozhodcu: Stanislav Gažik, Peter Gajdzik, Juraj Lauko 

Vylosovanie: za prítomnosti rozhodcu do 10.2.2017 

Ubytovanie: usporiadateľ nezabezpečuje 

 

Stravovanie: reštaurácia v hale 

 

 

 

 Prihlášky: do 7.2.2017 (ut.) na: www.rcherz.com, alebo e-mailom: lauko.juraj@gmail.com 

Program Description

Časový harmonogram 11. 2. 2017: 

1. skupina HL, všetky vekové kategórie 

8:00 – 8:30 prezentácia, úhrada štartovného 

8:30 – 9:00 zahájenie, tréning (3 sady), kontrola náradia 

9:00 – cca 11:10 preteky, po 10-tich endoch prestávka 10 min. 

Vyhlásenie výsledkov do 30 min. po skončení pretekov 1. skupiny. 

 

2. skupina KL, DL, všetky vekové kategórie 

12:00 – 12:30 prezentácia, úhrada štartovného 

12:30 – 13:00 zahájenie, tréning (3 sady), kontrola náradia 

13:00 – cca 15:10 preteky, po 10-tich endoch prestávka 10 min. 

Vyhlásenie výsledkov do 30 min. po skončení pretekov 2. skupiny. 

 

3. skupina OL, všetky vekové kategórie 

15:30 – 16:00 prezentácia, úhrada štartovného 

16:00 – 16:30 zahájenie, tréning (3 sady), kontrola náradia 

16:30 – cca 18:40 preteky, po 10-tich endoch prestávka 10 min. 

 

Vyhlásenie výsledkov do 30 min. po skončení pretekov 3. skupiny. 

 

Usporiadateľ si vyhradzuje právo mierne upraviť časový harmonogram podľa 

priebehu súťaže. 

 

 

Entry Fees Description

 

 

 Štartovné: 7,- € chrobáci - žiaci, 15,- € kadeti - veteráni 

read more...

Participants

Recurve - Masters - Male - 18m round

refresh

Recurve - Seniors - Male - 18m round

refresh

Recurve - Seniors - Female - 18m round

refresh

Recurve - Juniors - Female - 18m round

refresh

Recurve - Cadets - Universal - 18m round

refresh

Recurve - Cub - Universal - 18m round

refresh

Recurve - Bowmen - Universal - 18m round

refresh

Recurve - Yeoman - Universal - 2x10m

refresh

Compound - Masters - Male - 18m round

refresh

Compound - Seniors - Male - 18m round

refresh

Compound - Seniors - Female - 18m round

refresh

Barebow - Masters - Male - 18m round

refresh

Barebow - Seniors - Male - 18m round

refresh

Barebow - Seniors - Female - 18m round

refresh

Barebow - Juniors - Male - 18m round

refresh

Barebow - Cadets - Universal - 18m round

refresh

Barebow - Cub - Male - 2x10m

refresh

Barebow - Cub - Female - 2x10m

refresh

Barebow - Bowmen - Universal - 2x10m

refresh

Barebow - Yeoman - Universal - 2x10m

refresh

Longbow (traditional) - Seniors - Male - 18m round

refresh

Longbow (traditional) - Seniors - Female - 18m round

refresh