Divisions

• Compound
  • Recurve

Terms and Conditions

Všeobecná ustanovení Pořadatel: Lukostřelba Prostějov, Komise akademické lukostřelby ČAUS Tech. zabezpečení: Lukostřelba Prostějov Datum: 11. 9. 2016 Místo: ul. Lomená Prostějov, vedle zimního stadionu Činovníci: ředitel závodu: Magda Robová hlavní rozhodčí: Magdalena Majarová rozhodčí: Martin Hrbata Přihlášky: jmenovité přihlášky zašlou oddíly a kluby do 5.9.2016 září na adresy: hanamaj1@centrum.cz přihlásit se lze také přes rcherz.com Rozlosování: provede pořadatel dne 7.9.2016 Ubytování: pořadatel nezajišťuje, v případě zájmu o ubytování doporučujeme: Hotel Gól www.hotelgol.cz Stravování: bufet na střelnici, restaurace 150m od střelnice Startovné: 200,- Technická ustanovení Předpis: závodí se podle pravidel WA, Soutěžního řádu ČLS a podle tohoto rozpisu Sestava: WA 720 Třídy: muži, ženy Divize: reflexní luk, kladkový luk Časový rozpis: 9:00 – 9:30 hod. prezentace 9:30 hod. schůzka kapitánů 9:40 hod. slavnostní zahájení 9:45 - 10:15 hod. trénink 10:15 hod. zahájení závodu V polovině cca 20 min. přestávka Po skončení závodu bude následovat eliminace jednotlivců a eliminace dvoučlenných družstev 17:00 hod. předpokládané ukončení závodu Vyhlášení do 30 min. od ukončení závodu. Eliminace: jednotlivci: OS - set systém družstva: OS - set systém - dvoučlenná smíšená (2 ženy, 2 muži, 1 muž a 1 žena - ve stejné divizi a univerzitní příslušnosti), složení družstev se nahlašuje při prezentaci, terče HIT/MISS Upozornění: Všichni závodníci startují na vlastní nebezpečí. Závodníci startují v oblečení předepsaném pravidly. Střelec musí být k datu pořádání závodu studentem vysoké školy - předložení indexu nebo ISIC karty při prezenci.