banner
Memoriál Josefa Brejchy (29. ročník) - sobota - dopoledne - copy

Memoriál Josefa Brejchy (29. ročník) - sobota - dopoledne - copy

2 locations
see locations tab

Jun 13, 2015 - Jun 13, 2015

Tournament Information

Level: National Tournaments

Discipline: Outdoor

Round Information

  • 50m round
  • 60m round
  • 70m round
  • WA 1440 60m, 50m, 40m, 30m
  • WA 50m 40m 30m 20m
  • WA 720 20m 10m
  • WA 720 30m 20m
  • WA 720 40m 30m
  • WA 720 50m 30m
  • WA1440 70m, 60m, 50m, 30m
  • WA1440 90m, 70m, 50m, 30m

Divisions

  • Barebow
  • Compound
  • Instinctive
  • Longbow (traditional)
  • Recurve

Terms and Conditions

Všeobecná ustanovení Pořadatel: 1. Lukostřelecký klub Plzeň 1935 Datum: 13. a 14. června 2015 Místo: lukostřelnice 1. LK Plzeň 1935, Štruncovy sady Činovníci: ředitel závodu: Jaroslav Vožech hlavní rozhodčí: Jan Šípek rozhodčí: Milada Štefková Jana Chmúrová Přihlášky: jmenovité přihlášky zašlou oddíly a kluby do 10. června 2015 na adresu: Jan Šípek, Toužimská 22, 323 00 Plzeň e-mail: lkplzen@gmail.com tel: 776 493 215 Rozlosování: provede pořadatel v klubovně klubu den před závodem Ubytování: pořadatel nezajišťuje Stravování: formou bufetu Startovné: dospělí, dorost žactvo celý závod 400,- celý závod 300,- WA1440 300,- ŽWA1440 200,- WA720, WA/kr. 200,- ŽWA720, ŽWA/kr. 150,- Eliminace 100,- Eliminace 50,- Technická ustanovení Předpis: závodí se podle pravidel WA, Soutěžního řádu ČLS a podle tohoto rozpisu Sestava: WA1440, ŽWA1440, WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr. 1. Skupina v sobotu i v neděli bude střílena po sadách 6-ti šípů 2. Skupina v sobotu bude střílena po sadách 6 nebo 3 šípy dle obsazenosti střelnice Třídy: muži, ženy, senioři, seniorky, junioři, juniorky, kadeti, kadetky, st. žáci, st. žákyně, ml. žáci, ml. žákyně Časový rozpis: sobota 7. 6. dopoledne – hlavně WA1440 a ŽWA1440 - dlouhé vzdálenosti 8:00 – 8:20 hod. registrace 8:30 hod. nástup 8:35 - 8:40 hod. kontrola nářadí 8:40 – 9:05 hod. trénink 9:10 hod. zahájení závodu přestávka mezi tratěmi cca. 20 min. sobota 7. 6. odpoledne – hlavně WA1440 a ŽWA1440 – krátké vzdálenosti 11:50 – 12:20 hod. registrace 12:30 hod. nástup 12:35 - 12:40 hod. kontrola nářadí 12:40 – 13:05 hod. trénink 13:10 hod. zahájení závodu V polovině cca. 20 min. přestávka neděle 8. 6. dopoledne – hlavně WA720 a ŽWA720 8:00 – 8:20 hod. registrace 8:30 hod. nástup 8:35 - 8:40 hod. kontrola nářadí 8:40 – 9:05 hod. trénink 9:10 hod. zahájení závodu V polovině cca. 20 min. přestávka neděle 8. 6. odpoledne – OS 13:00 zahájení eliminací jednotlivců Vyhlášení proběhne do 30 minut od ukončení eliminačních soubojů Ceny: diplomy, medaile a věcné dle počtu účastníků v kategorii Upozornění: všichni závodníci startují na vlastní nebezpečí závodníci startují v oblečení předepsaném pravidly proběhne kontrola lukostřeleckých licencí

Judges

  • Milada Štefková
  • Jan Šípek
read more...

Participants