banner
Votický halový závod - 4.kolo - ranní skupina

Votický halový závod - 4.kolo - ranní skupina

LK Votice
Votice

Jan 11, 2015 - Jan 11, 2015

Tournament Information

Level: National Tournaments

Discipline: Indoor

Round Information

  • 18m round
  • 2x10m

Divisions

  • Barebow
  • Compound
  • Recurve

Terms and Conditions

1. kolo 16.11.2014 - ředitel závodu Petr Kronus 2. kolo 7.12.2014 - ředitel závodu Bohumil Spálenka 3. kolo 21.12.2014 - ředitel závodu Petr Kronus 4. kolo 11.1.2015 - ředitel závodu Bohumil Spálenka 5. kolo 25.1.2015 - ředitel závodu Petr Kronus 6. kolo 15.2.2015 - ředitel závodu Bohumil Spálenka Pořadatel: Lukostřelecký klub Votice Místo konání: Lukostřelecký areál LK Votice Rozhodčí: Spálenková Zuzana, Hájek Vít, Spálenka Bohumil, Hroš Petr, Novotný Martin Přihlášky: Závazné jmenovité s uvedením kategorie (případně s typem terčem) zašlete na adresu spa.1@centrum.cz a heinrich.petr@sezmam.cz nebo telefonicky na 736155080, 725703991 tři dny před konáním závodu, nebo prostřednictvím rcherz.com Ubytování: pořadatel nezajišťuje Rozlosování: provede pořadatel den před závodem Startovné: dospělí, dorost 200,- Kč žactvo 100,- Kč Úhrada: závodníci startují na vlastní náklady, nebo na náklady vysílajících klubů Předpis: závodí se dle pravidel WA , Soutěžního řádu a tohoto rozpisu Sestava: H 18, HŽ 18, HŽ 10 Soutěž: RL, HL, KL v kategoriích dospělých, dorostu a žactva Časový rozpis – 1.-6. kolo: 1. skupina 8.00 – 8.20 prezentace závodníků 8.30 nástup 8.35 zahájení střelby 2. skupina 11.30 – 11.40 prezentace závodníků 11.50 nástup 12.00 zahájení střelby 3. skupina 15.00 – 15.20 prezentace závodníků 15.30 nástup 15.35 zahájení střelby 4. skupina 19:00 – 19.10 prezentace závodníků 19:10 nástup 19:15 zahájení střelby Ceny: podle počtu přihlášených Upozornění: pořadatel si vyhrazuje právo omezit účast při naplnění kapacity střelnice Přednost dostanou závodníci dříve přihlášení. Všichni závodníci startují na vlastní nebezpečí. Přezůvky nejsou nutné.

Judges

  • Martin Novotný
  • Vít Hájek
  • Zuzana Spálenková
  • Bohumil Spálenka st.
  • Petr Hroš
read more...

Participants

Recurve - Yeoman - Male - 2x10m

refresh

Recurve - Yeoman - Female - 2x10m

refresh

Recurve - Cub - Male - 18m round

refresh

Recurve - Cub - Female - 18m round

refresh

Recurve - Bowmen - Male - 18m round

refresh

Recurve - Bowmen - Female - 18m round

refresh

Barebow - Seniors - Male - 18m round

refresh