Divisions

• Compound
  • Recurve

Terms and Conditions

jmenovité přihlášky svých členů a kapitána družstva zašlete do 31. srpna 2020 na kontakt stk@czecharchery.cz a kopii na adresu martin.hamor@seznam.cz Dle soutěžního řadu ČLS čl. 5.1 musí být družstva do soutěží nahlášena spolu s přihláškou jednotlivců. Počty družstev přijaté ke dni uzávěrky přihlášek jsou konečné

Custom Notes

Pořadatel: Český lukostřelecký svaz Technické zajištění: Lukostřelecký klub Eska Cheb Termín: 12.- 13. září 2020 Místo konání: Lukostřelecká střelnice, Koželužská 30, 350 02 Cheb Činovníci: ředitel závodu: Vladislav Podracký zástupce ČLS: Ing. Zdeněk Horáček technický delegát ČLS: Magda Robová hlavní rozhodčí: Anna Kristina Reitmeier rozhodčí: Jiří Buňata, Ing. Ivan Králik, Jana Vejražková, Alan Vejražka Rozlosování: informace o rozlosování budou zveřejněny v systému rcherz Stravování: bude zajištěno formou bufetu v prostoru střelnice. Úhrada: úhrada nákladů na rozhodčí bude provedena dle platných předpisů Předpis: závodí se podle pravidel WA, Soutěžního řádu ČLS a podle ustanovení tohoto rozpisu Sestavy: WA 720 (12x6 šípů) • Eliminace jednotlivců (set systém RL, kumulativní KL), 64 postupujících při účasti 54 a více střelců, 32 postupujících při účasti 27 a více střelců, 16 postupujících při účasti 13-26 střelců, 8 postupujících při účasti 7-12 střelců, 4 postupující při účasti 3-6 střelců. • Eliminace mix týmů (set systém RL, kumulativní KL) maximálně 8 postupujících týmů v kategorii. • Eliminace družstev (set systém RL, kumulativní KL) maximálně 16 postupujících družstev v kategorii Kategorie: mladší žáci, mladší žákyně, starší žáci, starší žákyně Divize: reflexní luk, kladkový luk, Soutěž: jednotlivci, oddílová družstva, mix-teamy (omezení dle SŘ, ČLS,čl.5.2.3) Startují: řádně přihlášení lukostřelci, s platnou lukostřeleckou licencí, kteří jsou zařazeni do postupového klíče pro MČR viz. Uspořádání a rozpis soutěží pro sezónu 2019/2020 Upozornění: 1. všichni závodníci startují na vlastní nebezpečí. Závodníci startují v řádném sportovním úboru. 2. zákaz použití CAMO vzorů na oblečení, doplňcích a na sportovním náčiní. 3. Zákaz vstupu se zvířaty. 4. Přihlašování přes rcherz bude otevřeno jen pro hromadné přihlášky za oddíl/klub. Přihláška přes rcherz nenahrazuje řádnou přihlášku dle znění tohoto rozpisu. 5. Zákaz kouření v areálu stadionu. 6. Všichni účastníci MČR, trenéři, doprovod, hosté jsou povinni dodržovat platné hygienické předpisy vydané MZČR v době konání MČR. ZÁVOD JE POŘÁDÁN ZA PODPORY MĚSTA CHEB

Program Description

Sobota: 12. září 2020 08:30 – 09:00 prezentace závodníků 09:00 – 09:20 schůzka kapitánů 09:20 slavnostní zahájení 09:30 – 09:45 kontrola nářadí 09:45 – 10:15 trénink 10:15 zahájení závodu Po skončení kvalifikace 45 min. přestávka cca 15:00 eliminace jednotlivců do semifinále 10 minut po skončení sobotního programu bude zahájeno předání medailí za tratě a kvalifikace jednotlivců Neděle: 13. září 2020 08:30 – 09:00 trénink 09:00 medailové souboje jednotlivců, eliminace družstev a mix-teamů Vyhlášení výsledků do 30 minut po ukončení soutěží.

Accomodation Description

je možné si zajistit v hotelovém domě Modrý věžák tel. 602 146 049

Entry Fees Description

možno hradit převodem na účet č.: 2200476635/2010 nejpozději do 7. září 2020 (faktura bude předána při prezenci). Variabilní symbol – IČO vysílající organizace. Do zprávy pro příjemce uveďte „startovné MČR žactva a název oddílu“. Po tomto datu platba startovného hotově na místě. jednotlivci 700 Kč družstva 300 Kč mix-team 300 Kč